Vincenzo Boretti - Vázanky.com - Kravaty, manžetové knoflíčky, svatební vesty

Rychlý kontakt
My status
Aktuálně
Facebook
Od 1. ledna 2012 jsou Vázank.com na sociální sití Facebook, staňte se našimi přáteli a sledujte aktuální informace.

Vincenzo Boretti

Vázanky

Každá vázanka tohoto výrobce je ručně vyráběna po jednotlivých kusech. Řemeslné zpracování materiálu zahrnující opatrné oříznutí látky a pevné sešití vytváří vysoce kvalitní a bohatou vázanku. Vynikající hedvábí je vyráběné ve vysoké tkalcovské hustotě jednou z nejproslulejších tkalcoven a tvoří základ pro brilantní barvy a hedvábný lehký dotek.

Vázanky Vincenzo Boretti jsou opatřeny patentovanou "Teflon® Fabric Protector" - ochranou, díky které se na vázance nedrží nečistota a rozlitá kapalina stéká bez jakýchkoli pozůstatků. Tento účinek je dosažený ionizací nano - složek ve vlákně a může být reaktivován na neomezeně dlouhou dobu i v případě šetrného žehlení vázanky.

Zpětné poutko je umístěné v centrálním švu na vnitřní straně širokého konce vázanky. Proto je centrální šev volný a v případě napnutí vázanky, tento šev nepovolí.


Vázanka tohoto výrobce:

Je ručně vyrobena ze 100 % tkaného hedvábí.
Má dostatečnou rezervu v tahu použitého materiálu.
Je 150 cm dlouhá a 8,5 cm široká (v nejširší části).
zpětné poutko z vnitřní strany.
označení výrobce z vnitřní strany.
Je opatřena systémem Teflon® Fabric Protector – ochrana před nečistotou a tekutinou.


Bavlněné košile

Lehké košile od výrobce Vincenzo Boretti jsou vyráběné podle nejpřísnějších norem procesu výroby v jedné z nejexkluzivnější ruční dílně na světě, výsledkem tak může být dokonalý a rafinovaný výrobek do poslední detailu.

Vlastnosti košile jsou vysoká kvalita, měkká, hladká a dýchatelná „ULTRA-EASY-CARE“ látka, odolný puk, který téměř není nutné žehlit. Švy košile jsou prošité přesně a v nejvyšší hustotě stehu, knoflíky jsou pevně přišité ve zkřížené části látky, límečky košile mají odstranitelné výztuhy (náhradní jsou poskytnuté zdarma).

Všechny košile od Vincenzo Boretti jsou zhotovené ze 100 % čisté bavlny mohou být prány v pračce.

Při výběru je nutné rozlišovat způsob zapínání rukávů košile.

Vázanka, případně manžetové knoflíčky nejsou součástí.